Logo

Обработливо земјиште во село Жван, Демирхисарско

Број на оглас: 3082773 | Објавен на: 29.11.2020, 16:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


се продаваат повеќе ниви и обработливо земјиште во село Жван Демирхисарско со различни површини.
Цена по договор.
katastarski broevi:
parcela broj 1810- 2232m2
parcela broj 1811- 1772m2
parcela broj 1946- 3842m2
parcela broj 2064- 2763m2
parcela broj 3027- 3419m2
parcela broj 646 -1788m2

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач