Logo

SE PRODAVA

Број на оглас: 3082789 | Објавен на: 05.04.2020, 10:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 720 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava hamachi martineli
2012 godina
2000 km ima pominato
Vespata e kako nova bez nikakvi zabeleski

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач