Logo

Audi A3 1.9 TDI - 06

Број на оглас: 3082935 | Објавен на: 22.04.2019, 10:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A3 1.9 TDI - 2006 godina. Kolata e vo odlicna sostojba i od oprema poseduva:
- klimatronik
- airbags - novi miselinki gumi
- tempomat
- bord kompjuter
- centralna brava so dalecinsko
- ESP
- ABS
- servo volan
- elektrika na prozorci i retrovizori i drugo. Kolata e registrirana I servisirana. Bez zameni

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Saso

Потврден огласувач