Logo

Nadvoresen eksteren hard disk Apacer AC203 500GB USB 2.0

Број на оглас: 3082978 | Објавен на: 18.08.2019, 10:30
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Складирање меморија и медиумски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Hard diskot e star model (kupen 2011ta godina) no e mnogu malku koristen, skladirano e samo filmovi na nego. Nema loshi sektori.

Bez zameni. Prakjam po kargo.

  Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

  Slave

Потврден огласувач