Logo

Zastava Fico 750 1.1 motor atestiran

Број на оглас: 3083014 | Објавен на: 31.03.2020, 20:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Zastava

Модел: 750

Година: 2010

Гориво: Бензин

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 1.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Celosno restavrirano
Atesitan motor od Fiat Punto 1.1 benzin
Sedista od Honda Civic
Dva para bandasi
i mnogu drugo...
Info samo na 077 686 822
Info samo na 077 686 822
Info samo na 077 686 822
Info samo na 077 686 822
Info samo na 077 686 822
Info samo na 077 686 822

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач