Logo

Nissan Qashqai 1.5 dizel perfekten uvoz germanija

Број на оглас: 3083301 | Објавен на: 20.02.2019, 18:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Qashqai

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 78 kw / 106 ks

Цена: 7.500 €
7.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo super sostojba uvezeno od germanija bez nikakva zabeleska sredeni dokumenti do registracija

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач