Logo

PASSAT 5 1.9 TDI 2001god.

Број на оглас: 3083789 | Објавен на: 05.06.2019, 14:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passat 5 1.9 TDI.

  Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

  Boban

Потврден огласувач