Logo

VOLVO FH13 480 I LADNJACA SCHMITZ

Број на оглас: 3083966 | Објавен на: 14.03.2019, 09:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 32.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Vo top sostojba
Volvoto e 2007 godina euro 5
Novi gumi vlekac
Cena vlekac :14000 €
____________________________
Ladnjaca Schmitz 2008 god
So Carrier Maxima 1300
60 %gumi ladnjaca
Cena ladnjaca :18000 €
Registrirani do 4.2019
KONTAKT:078299785 NIKOLA

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 STANGEL DOOEL

Потврден огласувач