Logo

!! Акомулатори по најниски цени !!( akomulatori ) akomulator

Број на оглас: 3084055 | Објавен на: 18.02.2020, 02:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodazba na novi akomulatori so extra kvalitet so garancija !!
- NAJNISKI CENI
45ah 1800ден со стар вратен
55аh 2100ден со стар вратен
75аh 2900ден со стар вратен
100ah 3800ден со стар вратен
135аh 4900ден со стар вратен
180ah 6300ден со стар вратен
225ah 7900ден со стар вратен
Mozna e dostava po kargo express !
076 566 404
076 566 404
076566404

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач