Logo

Pupma Resun Nova

Број на оглас: 3084058 | Објавен на: 16.05.2019, 01:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Риби и Акваристика

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nova neupotrebuvana pumpa Resun. Vo nea moze da se stavi i grejacot. Kupena 1000 denari.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач