Logo

CITROEN C5

Број на оглас: 3084728 | Објавен на: 28.11.2018, 17:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C5

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 40000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 2.850 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Citroen c 5 ..2.2.hdi eskluziv
2005 god
44.000 km realni
Evro 3
Na ch tabli
2850 evra za kesh
3500 za zamena
Ful oprema

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 STOJCO

Потврден огласувач