Logo

audi 80 b4 1.9 tdi 90konja

Број на оглас: 3085566 | Објавен на: 11.02.2019, 22:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: 80

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 1.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava audi 80 b4 1.9 tdi 90 konja. voziloto e na mk tablici napraven servis ulje filtri 4 aluminiumski bandazi kolata e vo odlicna sostojba se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач