Logo

Mercedes sprinter 312 maxi

Број на оглас: 3085805 | Објавен на: 26.05.2019, 16:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.200 €
4.800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Mercedes sprinter maxi 1997gidina 312 tyrbo dizel so pominati 229000 realni km ne e vracana kilometraza servis napraven komplet site novi dizni i greaci kako i dr registeiran do 7.2019

 Agron

Потврден огласувач