Logo

DUNLOP 385/65/22,5

Број на оглас: 3086367 | Објавен на: 21.04.2019, 13:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Solidna.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач