Logo

Asus K55a Baterija (Battery) NOVA

Број на оглас: 3086866 | Објавен на: 20.10.2019, 12:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


Baterijata e nova pred edna nedela kupena.
Kontakt preku e-mail ili Viber
Prakjam po kargo

  Zoran

Потврден огласувач