Logo

Samsung galaxy Fame

Број на оглас: 3086984 | Објавен на: 22.11.2018, 12:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Samsung

Модел: Fame

Боја: Blue

Интерна меморија: до 1 GB

РАМ меморија: До 0,5 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e koristen 3 godini. Se na nego raboti, ne čuva mnogu baterija.

  Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

  Arhan