Logo

Nintendo GAME BOY NGB

Број на оглас: 3087503 | Објавен на: 18.12.2018, 19:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Останато

Вид на оглас: Се продава


Исправно и добро зачувано Nintendo GAME BOY, произведено 1989 година, со една оригинална игра Super Mario Land.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач