Logo

Delovi za IVECO STRALIS i DAF

Број на оглас: 3087530 | Објавен на: 11.07.2020, 10:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Delovi za IVECO DAF E3 i E5 komplet se vebasto,avtomatski menjac,racem menjac,frizder,ladnici,turbo,retarder..

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Vago Sped (претпријатие)

Потврден огласувач