Logo

AUDI A4

Број на оглас: 3087614 | Објавен на: 21.02.2019, 08:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.050 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA AUDI A4 redovno servisiran mozi da se vidi vo sekoe vreme okolu cenata mozeme da se dogovorime na lice mesto mozi zamena za dzip pocket info na 076314560

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 NIKOLA

Потврден огласувач