Logo

Се продава позлатен прибор за јадење 18/10

Број на оглас: 3087620 | Објавен на: 01.06.2019, 20:33
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 130 €

Категорија: Храна и готвење / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава нов позлатен прибор за јадење донесен од Германија,приборот не е користен.
ITNOOOO INFORMACII NA 078 246 103

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  Hristijan

Потврден огласувач