Logo

TERMO PECKA PETKA ISPRAVNA

Број на оглас: 3087833 | Објавен на: 05.06.2020, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


TERMO PECKA KOMPLET ISPRAVNA SOCUVANA KAKO NOVA 5 KILOVATI CER MOZE I PO KARGO

SAMO NA TEL 071363270

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач