Logo

Peugeot 206 1.4 HDI na delovi

Број на оглас: 3087873 | Објавен на: 12.07.2019, 21:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 123 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat delovi za peugeot 1.4 HDI
Klimatronik

Огласи од: Festo

Festo

Куманово

Станете Премиум член

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Festo

Потврден огласувач