Logo

AvtoPlac Interkom

Број на оглас: 3088471 | Објавен на: 12.02.2019, 17:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat Altea 2.0Tdi, 103Kw, Full oprema, voziloto e uvezeno od Germanija so site plateni davacki do registracija, voziloto e vo odlicna sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme.

Огласи од: AvtoPlac Interkom

AvtoPlac Interkom

Strumica Murtino
Струмица

Станете Премиум член

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 AvtoPlac Interkom

Потврден огласувач