Logo

AvtoPlac Interkom

Број на оглас: 3088477 | Објавен на: 13.02.2019, 15:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 79 kw / 107 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 307Hdi karavan odlicno sacuvano, full oprema, uvezeno od Germanija so site plateni davacki do registracija, moze da se vidi vo sekoe vreme.

Огласи од: AvtoPlac Interkom

AvtoPlac Interkom

Strumica Murtino
Струмица

Станете Премиум член

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 AvtoPlac Interkom

Потврден огласувач