Logo

presa..

Број на оглас: 3088825 | Објавен на: 08.01.2019, 17:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


kontakt telefon 079248948

 Валандово

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач