Logo

BMW 320D 177KS REGISTRIRANO NEW FACE

Број на оглас: 3088913 | Објавен на: 13.04.2019, 15:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 9.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 320d 177ks 2010g new face odlichno pali vozi bez niedna mana Registrirano cela godina,servisirano 4cisto novi gumi 2018g

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 perfekt auto

Потврден огласувач