1 / 5
Just Cavalli оквир за очила EXTRA
6.300 МКД
23.08.2021 16:08

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Prodavam okvir Just Cavalli original, kupeni 9000den. a sega moze da gi kupite za 6500den.Extra moderni I kvalitetni vo super luksuzno patuvanje.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Оптички уреди / Очила

Се продава од:

///
Потврден огласувач
078/365 234
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам