Logo

Se prodava komplet renoviran stan Kisela Voda

Број на оглас: 3089117 | Објавен на: 06.12.2018, 16:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 70 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Kisela Voda

Цена: 62.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


sif.31877
Se prodava komplet renoviran stan Kisela Voda od 70 m2 so dve spalni, na 1/4 kata, ima centralno greenje, terasa, podrum, lift nema. cena 62000 e
02/3246-245 078/427-007

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Аgencija kodeks (претпријатие)

Потврден огласувач