Logo

Alfa Romeo 156 1.6 twinspark Sport, METAN mozna zamena

Број на оглас: 3089211 | Објавен на: 30.11.2020, 16:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba, pali-vozi motor 1.6 twinspark 88kw 120hp, si raboti i na benzin i metan (Landi Renzo), 4 sport amortizeri, sportski filter, nov izduv, 16ki aluminski bandasi, klima, cena 1500evra...tel: 078 325 981

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Chrysler

Потврден огласувач