Logo

Mercedes C220

Број на оглас: 3089255 | Објавен на: 09.12.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 9.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Donesena od germania
Klimatronik
Servo volan
Servisiran
Servisna kniska
Novi zimski gumi
Navigacia so golem ekran
Bluetooth
Realna kilometraza
Moze da se proba kade sakate

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Berat