Logo

VW Wolksvagen 3.0

Број на оглас: 3089335 | Објавен на: 24.09.2020, 18:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touareg

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 175 kw / 238 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 7.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e tip top bez maani
Servisirana redovno
Registrirana
2 para bandazhi Aluminski 17'' i 18''
Mozhe zamena so moja ili vasha doplata
Cenata e za kesh

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Behat

Потврден огласувач