Logo

Bandazi za mercedes

Број на оглас: 3089768 | Објавен на: 19.02.2019, 05:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 230 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat bandazi 17ki so gumi
Moze zamena za 16ki

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Ice

Потврден огласувач