Logo

BMW 330d Facelfit so NAJVISOKO NIVO NA OPREMA!

Број на оглас: 3089897 | Објавен на: 31.03.2020, 12:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 330

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 135 kw / 184 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 123 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava BMW 330d perfektno so najvisoko nivo na oprema
servis napraven pred 1000 km i smeneti napred novi gumi 184ks
sporski sedista so tri memorii
na bmw se si funkcionira,registrirano
poveke info: 078 323 145
078 323 145
mozi zamena za ponovo E60 E90

 Прилеп    Општина:Кривогаштани

Прати Е-Маил

 Sasko

Потврден огласувач