Logo

Iphone 5C

Број на оглас: 3090365 | Објавен на: 15.12.2018, 16:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: Iphone 5C

Боја: White

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: По Договор

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Телефонот е донесен од Шведска. Максимално сочуван, на него функционира се. Отклучен на сите мрежи.

 xxxxx

Потврден огласувач