Logo

PRIKOLICA KIPER STAS 2008 g.

Број на оглас: 3090369 | Објавен на: 16.05.2019, 13:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prikolica kiper STAS 2008 g.
Sopstvena tezina 5090 t.26m3.
Mob za kotakt.
071/267-535.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач