Logo

Alternatori - Alanseri

Број на оглас: 3090438 | Објавен на: 05.10.2019, 09:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat alternatori - alanseri za:
-Audi a4 1.6b - 1996god
-Peugeot 206 - 2.0hdi - 2001god
-Citroen Xsara - 1.4b - 1998god
*javete se na 070 509 350

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  ****

Потврден огласувач