Logo

MERCEDES S 320 CDI 2002 GODINA NA BG DOKUMENTI

Број на оглас: 3091001 | Објавен на: 12.12.2018, 10:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: S 320

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 2.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Mercedes S 320 cdi 2002 godina so full oprema Novi zimski gumi 245/40/18 napraven servis kolata e momentalno vo italija pred nova godina ke bide vo Mk.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 bube

Потврден огласувач