Logo

Havarisano od soobracajna nezgoda

Број на оглас: 3091147 | Објавен на: 12.12.2018, 15:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Bravo

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam vozilo havarisano od soobracajna nezgoda moze i vo delovi

 Agron

Потврден огласувач