Logo

Mercedes Benz Glk 350/320 swiss panorama

Број на оглас: 3091181 | Објавен на: 21.02.2019, 15:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: GLK 320

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Цена: 20.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Top vozilo so Full oprema 4 Matic cenata e za kes

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Seid

Потврден огласувач