Logo

AvtoPlac Interkom

Број на оглас: 3091386 | Објавен на: 12.02.2019, 17:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Meriva

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Meriva 1.7Cdti 74kw, full oprema, voziloto e uvezeno od Germanija so site plateni davacki do registracija, voziloto ima 136.000Km Original !

Огласи од: AvtoPlac Interkom

AvtoPlac Interkom

Strumica Murtino
Струмица

Станете Премиум член

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 AvtoPlac Interkom

Потврден огласувач