Logo

Se prodava zemjiste na tikvesko ezero

Број на оглас: 3091434 | Објавен на: 13.05.2019, 19:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava zemjiste vo prv red na tikvesko ezero, idealno za vikend kukji I turizam

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Nake

Потврден огласувач