Logo

Gumi so bandazi

Број на оглас: 3091478 | Објавен на: 22.06.2019, 07:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 4 gumi Miselin so aluminski bandazi 195/65 R15

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Dragi

Потврден огласувач