Logo

Cisterna za cement

Број на оглас: 3091528 | Објавен на: 17.07.2019, 22:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam aluminska cisterna za cement 19 m3 so kiper i kompresor

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач