Logo

Се издава дуќан

Број на оглас: 3091697 | Објавен на: 11.07.2019, 18:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 30 m²

Греење: Струја

Цена: 80 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава дуќан кај централната детската градинка.
Погоден за дуќан или канцелариски услуги.
Цена по договор

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 /