Logo

Massey Ferguson 35

Број на оглас: 3091871 | Објавен на: 18.01.2019, 13:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Се продава трактор Massey Ferguson 35, одржуван е во максимална состојба.
Има 35 коњски сили.
Тракторот е 2007 година.

 Љупчо

Потврден огласувач