Logo

Alfa Romeo 145 1.9 JTD

Број на оглас: 3091880 | Објавен на: 18.01.2019, 13:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 145

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Alfa Romeo 145 1.9 JTD, не е регистрирана.
На колата е направен голем сервис, а после сервис многу малку е возена.

 Љупчо

Потврден огласувач