Logo

Set privrzok so obetki so cirkoni, gratis lance

Број на оглас: 3091909 | Објавен на: 06.03.2020, 12:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Останато / Ланчиња

Вид на оглас: Се продава


Сет приврзок и обетки во стилот од африканските невести, во златна боја, украсен со австриски циркони, гратис ланче.
Дијаметар на обетките 1,3cm.
Димензии на приврзок 2х2,5cm.
Должина на синџирчето 45+5cm.

Огласи од: M Shop

M Shop

Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 M Shop

Потврден огласувач