Logo

Ford Tranzit Connect

Број на оглас: 3091977 | Објавен на: 15.08.2019, 10:51
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Transit

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pikapot e na firma cenata e bez ddv,redovno servisirana so full oprema 070-323-108 Ilija hitno

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Elena (претпријатие)

Потврден огласувач