Logo

OTKUP NA MOBILNI TELEFONI

Број на оглас: 3092480 | Објавен на: 19.05.2019, 12:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: 6-7-

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 59 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


OTKUP NA MOBILNI TELEFONI SAMASUNG IPHONE MOZE I SO SKRSENO STAKLO ILI DRUGI DEFEKTI ILI IPHONI ZAKLUCENI SO ICLOUD

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 FILIP

Потврден огласувач