Logo

Liebherr 904

Број на оглас: 3092597 | Објавен на: 21.04.2019, 15:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 33.500 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Godina 2007
Rabotni sati 4365

  Демир Хисар

Прати Е-Маил

  Scania

Потврден огласувач